İncekum Orman Kampı Telefon
İncekum Orman Kampı Whatsaap
beyaz

İncekum Mevki, 07400 Alanya / Antalya / TÜRKİYE

KONFORA DAVET

Kamp Alanı

Kamp alanımızda 77 çadır ve 15 karavan yeri bulunmaktadır. Konaklama için rezervasyon yapılması zorunludur; rezervasyonu olmayan misafirler kampa kabül edilmeyecektir. Yapılan rezervasyon süresi kalabilir, ilave uzatma yapılmayacakdır. 1 Haziran - 15 Eylül tarihleri arasındaki konaklama süresi maksimum 15 gün olarak sınırlıdır. Rezervasyonlu konaklama yapan misafirler, en erken 20 gün sonrası için tekrar rezervasyon yaptırabilirler. (Kampa Giriş Saati:13:30 - 17:00 - Kamptan Ayrılış Saati 12:00 dur. Geç çıkışlarda 1 günlük üçret alınacaktır

Çadır Kamp Alanı

Çadır kampı sevenlere doğanın kucağında unutulmaz bir konaklama deneyimi sunuyor. Çam ağaçlarının gölgesinde temiz havayı soluyarak ve yıldızların altında uyuyarak kamp severlere eşsiz bir doğa atmosferi sunuluyor.

Karavan Kamp Alanı

Konforlu bir karavan kamp deneyimi sunan geniş ve düzenli alanlara sahiptir. Doğanın içindeki bu özel alanda karavanınızı kurarak, rahat bir konaklama ve eşsiz bir doğa atmosferinin tadını çıkarabilirsiniz.

Piknik Alanı (Günlük Kullanım)

Doğal güzelliklerle çevrili geniş piknik alanıyla ziyaretçilere keyifli bir açık hava deneyimi sunuyor. Şehrin gürültüsünden uzak, ağaç gölgeleri altında bulunan bu piknik alanı, misafirleri dinlendirici bir atmosferde buluşturuyor.

oda servisi

Çocuk Parkı

İncekum Orman Kampı, çocuk parkıyla aile dostu bir atmosfer sunarak, küçük misafirlerin güvenle eğlenebileceği bir ortam sağlıyor. Doğa ile iç içe geçen kamp deneyiminde, çocuklar sevimli parkta oyunun tadını çıkarırken aileler de huzurlu bir zaman geçirebiliyor.

balayı

Alışveriş Marketi

İncekum Orman Kampı, sunduğu alışveriş marketi ile kampçıların ihtiyaçlarını kolaylıkla karşılamalarını sağlıyor. Kamp alanında bulunan pratik market, taze ürünlerden kamp malzemelerine kadar geniş bir yelpazede hizmet vererek konuklara konforlu bir alışveriş deneyimi sunuyor.